Przygotowanie do przyjęcia sakramentów

I KOMUNIA ŚWIĘTA

Co roku we wrześniu przez cały miesiąc trwają zapisy. Formularz zgłoszenia można pobrać tutaj
Spotkania trwają od października do maja. Każde dziecko otrzymuje na starcie książkę i mały katechizm, a w odpowiednim czasie modlitewnik, różaniec i świecę.
W książce znajdują się tematy spotkań a w katechizmie modlitwy i dzienniczek uczestnictwa w niedzielnej Mszy Świętej.

Spotkania odbywają się:
– Ipswich – 2 i 4 piątek miesiąca godz. 18.00
– Colchester – 2 i 4 niedziela miesiąca po Mszy Świętej

BIERZMOWANIE

Spotkania trwają od października do maja. Każda osoba otrzymuje książkę z tematami na spotkania.

Spotkania odbywają się:
– Ipswich – raz w miesiącu w piątek po Mszy Świętej