Wakacyjne ogłoszenia parafialne – 4/07 – 14/08/2021

1. W każdą środę (oprócz odwołanych Mszy Św.) przed Mszą Św. zapraszam na nowennę do MB Nieustającej Pomocy.
2. 13 lipca (wtorek) zapraszam do Colchester o godz. 18.30 na Mszę Świętą oraz różaniec fatimski. Jeśli restrykcje zostaną ściągnięte, to na końcu nabożeństwa będzie procesja z figurą Matki Bożej Fatimskiej.
3. 25 lipca (niedziela) angielska wspólnota kościoła w Colchester zaprasza na BBQ które odbędzie się przy kościele St James the Less. Mile widziane włączenie się w to spotkanie.
4. 6 sierpnia w piątek przypada I piątek miesiąca. Wystawienie Najświętszego Sakramentu oraz spowiedź o godz. 18.00, o godz. 19.00 Msza Święta.
5. 7 sierpnia w sobotę przypada I sobota miesiąca. Wystawienie Najświętszego Sakramentu i spowiedź o godz. 17.00. Różaniec pierwszosobotni o godz. 17.20. O godz. 18.00 Msza Święta.
6. 13 sierpnia (piątek) zapraszam do Colchester o godz. 18.30 na Mszę Świętą oraz różaniec fatimski. Jeśli restrykcje zostaną ściągnięte, to na końcu nabożeństwa będzie procesja z figurą Matki Bożej Fatimskiej.
7. 15 sierpnia (niedziela) przypada Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. W sobotę i niedzielę nastąpi poświęcenie ziół i kwiatów.

8. Gdyby ktoś chciał zamówić Mszę Świętą zapraszam do zakrystii lub poprzez telefon.