Wakacyjne ogłoszenia parafialne – 4/07 – 14/08/2021

1. W każdą środę (oprócz odwołanych Mszy Św.) przed Mszą Św. zapraszam na nowennę do MB Nieustającej Pomocy.
2. 13 lipca (wtorek) zapraszam do Colchester o godz. 18.30 na Mszę Świętą oraz różaniec fatimski. Jeśli restrykcje zostaną ściągnięte, to na końcu nabożeństwa będzie procesja z figurą Matki Bożej Fatimskiej.
3. 25 lipca (niedziela) angielska wspólnota kościoła w Colchester zaprasza na BBQ które odbędzie się przy kościele St James the Less. Mile widziane włączenie się w to spotkanie.
4. 6 sierpnia w piątek przypada I piątek miesiąca. Wystawienie Najświętszego Sakramentu oraz spowiedź o godz. 18.00, o godz. 19.00 Msza Święta.
5. 7 sierpnia w sobotę przypada I sobota miesiąca. Wystawienie Najświętszego Sakramentu i spowiedź o godz. 17.00. Różaniec pierwszosobotni o godz. 17.20. O godz. 18.00 Msza Święta.
6. 13 sierpnia (piątek) zapraszam do Colchester o godz. 18.30 na Mszę Świętą oraz różaniec fatimski. Jeśli restrykcje zostaną ściągnięte, to na końcu nabożeństwa będzie procesja z figurą Matki Bożej Fatimskiej.
7. 15 sierpnia (niedziela) przypada Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. W sobotę i niedzielę nastąpi poświęcenie ziół i kwiatów.

8. Gdyby ktoś chciał zamówić Mszę Świętą zapraszam do zakrystii lub poprzez telefon.

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close