Ogłoszenia parafialne – 4/06/2023

04/06/2023 – UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY, ROK A

I czytanie: (Wj 34, 4b-6. 8-9) Bóg miłosierny i łagodny.
Psalm Dn 3: Chwalebny jesteś, wiekuisty Boże.
II czytanie: (2 Kor 13, 11-13) Pozdrowienie w imię Trójcy Świętej.
Ewangelia: (J 3, 16-18) Bóg posłał swego Syna na świat, aby świat został zbawiony.

  Ogłoszenia duszpasterskie

  1. W poniedziałek nie będzie Mszy Św.
  2. W środę zapraszam przed Mszą Św. na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  3. 11 czerwca w niedzielę będziemy obchodzić uroczystość Bożego Ciała. Tak jak w zeszłym roku zapraszamy do Ipswich o godz. 12.00 na Mszę Św. a po niej procesja do 4 ołtarzy. Tego dnia nie będzie Mszy Św. w Colchester i Bury St. Edmunds. Słowo Boże oraz procesje poprowadzi ks. Rafał Mosior.
  4. 24 czerwca w Colchester odbędzie się zabawa „Letnie granie na parafii…”. Zapisy po Mszy Św.
  5. W lipcu jest wiele wolnych intencji Mszy Św.

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close