Ogłoszenia parafialne – 4/04/2021

NIEDZIELA WIELKANOCNA
I czytanie: (Dz 10,34a.37-43) Świadectwo Piotra o zmartwychwstaniu.
Psalm 118: W tym dniu wspaniałym wszyscy się weselmy
II czytanie: (1 Kor 5,6b-8) Wyrzućcie stary kwas.
Ewangelia: (J 20,1-9) Apostołowie przy grobie Zmartwychwstałego.

1. Dziękuję serdecznie tym, którzy włączyli się w przygotowanie całego Triduum Paschalnego, wolontariuszom, którzy dbają o porządek, całej asyście liturgicznej, scholi, tym, którzy przygotowywali ciemnicę oraz grób Pański oraz wam wszystkim za to, że jesteście.
2. W Poniedziałek Wielkanocny Msze święte w Ipswich o godz. 12.00, Colchester o godz. 14.00 oraz Bury St Edmunds o godz. 16.00.
3. W środę przed Mszą Św. zapraszam na nowennę do MB Nieustającej Pomocy.
4 W przyszłą niedzielę przypada Niedziela Miłosierdzia Bożego. Zapraszamy na koronkę do Bożego Miłosierdzia w każdym kościele 20 minut przed Mszą Św.