Ogłoszenia parafialne – 30/04/2023

30/04/2023 – IV NIEDZIELA WIELKANOCY, ROK A

7/05/2023 – V NIEDZIELA WIELKANOCY, ROK A

 

Ogłoszenia duszpasterskie

  1. W maju zapraszam na nabożeństwo majowe 10 minut przed każdą Mszą Świętą w każdym kościele.
  2. W środę zapraszam przed Mszą Św. na nowennę do MB Nieustającej Pomocy.
  3. W piątek przypada I piątek miesiąca. Wystawienie Najświętszego Sakramentu oraz spowiedź o godz. 18.00, a o godz. 19.00 Msza Święta w j. angielskim w Ipswich.
  4. W sobotę przypada I sobota miesiąca. Wystawienie Najświętszego Sakramentu i spowiedź o godz. 17.00. Różaniec pierwszosobotni o godz. 17.20. O godz. 18.00 Msza Święta w Ipswich.
  5. W poniedziałek 8 maja nie będzie Mszy Św.
  6. 13 maja w Colchester rozpoczynamy nabożeństwo fatimskie. Zapraszam do kościoła o godz. 16.00 odbędzie się różaniec i procesja z figurą Matki Bożej Fatimskiej.
  7. 6 maja w Ipswich w sali Św. Augustyna (IP3 8TH) odbędzie się zabawa taneczna którą organizują członkowie wspólnoty Mężczyzn Świętego Józefa. Bilety dla dorosłych w cenie £10, dzieci za darmo, jedzenie i napoje we własnym zakresie, herbata i kawa w cenie biletu. Zapisy po Mszy św. przy wyjściu lub telefonicznie Adam – 07365771277
  8. 10 czerwca (sobota) w Laxton Hall odbędzie się Wesoły Dzień Dziecka organizowany przez Polską Misję Katolicką. Wynajem autokaru to £950. Cena za miejsce siedzące wynosi £15. Wstępna rezerwacja w zakrystii po Mszy Św. lub telefonicznie u księdza. Minimum to 50 osób. Zapisy do 14 maja.

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close