Posted on

XXVI NIEDZIALA ZWYKŁA

 

I czytanie: (Ez 18, 25-28) Bóg nie chce śmierci grzesznika.

Psalm 25: Wspomnij, o Panie, na swe miłosierdzie.

II czytanie: (Flp 2, 1-11) Jezus Chrystus wzorem pokory.

Ewangelia: (Mt 21, 28-32) Grzesznicy uwierzyli Janowi.

 

Ogłoszenia duszpasterskie

  1. W środę przed Mszą świętą zapraszam na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Przy wejściu do kościoła znajduje się pojemnik, do którego można wrzucać intencje, które w czasie nowenny będziemy polecać przez ręce Naszej Matki.
  2. W piątek przypada I piątek miesiąca. O godz. 18.00 wystawienie Najświętsze-go Sakramentu i spowiedź. O godz. 19.00 Msza święta. W sobotę o godz. 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i spowiedź. Ró-żaniec pierwszosobotni o godz. 17.15. Msza święta o godz. 18.00
  3. Październik jest miesiącem różańca św. Zapraszam na wspólna modlitwę różańcową 20 minut przed każdą Mszą św.