Ogłoszenia parafialne – 21/05/2023

21/05/2023 – VII NIEDZIELA WIELKANOCY, ROK A

I czytanie: (Dz 1, 12-14) Modlitwa apostołów.
Psalm 27: W krainie życia ujrzę dobroć Boga.
II czytanie: (1 P 4, 13-16) Cierpienie dla imienia Chrystusa.
Ewangelia: (J 17, 1-11a) Ojcze, otocz swego Syna chwałą.

  Ogłoszenia duszpasterskie

  1. Dzisiejsza druga taca jest przeznaczona na Towarzystwo Przyjaciół Fundacji JP II.
  2. W maju zapraszam na nabożeństwo majowe 10 minut przed każdą Mszą Świętą w każdym kościele.
  3. Od poniedziałku do piątku nie będzie Mszy Św.
  4. W sobotę 27 maja odbędzie się nasza parafialna pielgrzymka do Walsingham. O godz. 12.00 spotykamy się na placu w Bazylice (Catholic National Shrine of Our Lady, Little Walsingham, Walsingham NR22 6AL) następnie pieszo udajemy się do wioski. O godz. 13.00 Msza Św., po niej czas na piknik. Tego dnia dzieci, które w tym roku przyjęły I Komunię Św. udają się tam z dziękczynieniem podziękować Matce Bożej za ten dar.
  5. Ze względu na małe zainteresowanie wynajmu autokaru na Wesoły Dzień Dziecka w tym roku nie będzie tego transportu.
  6. 11 czerwca w niedzielę będziemy obchodzić uroczystość Bożego Ciała. Tak jak w zeszłym roku zapraszamy do Ipswich o godz. 12.00 na Mszę Św. a po niej procesja do 4 ołtarzy. Tego dnia nie będzie Mszy Św. w Colchester i Bury St. Edmunds.
  7. 24 czerwca w Colchester odbędzie się zabawa „Letnie granie na parafii…”. Zapisy od przyszłego tygodnia po Mszy Św.

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close