XXVIII NIEDZIALA ZWYKŁA

I czytanie: (Iz 25, 6-10a) Uczta mesjańska.

Psalm 23: Po wieczne czasy zamieszkam u Pana.

II czytanie: (Flp 4, 12-14. 19-20) Wszystko mogę w Tym, który mnie umacnia.

Ewangelia: (Mt 22, 1-14) Przypowieść o zaproszonych na ucztę.

1. W środę przed Mszą świętą zapraszam na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Przy wejściu do kościoła znajduje się pojemnik, do którego można wrzucać intencje, które w czasie nowenny będziemy polecać przez ręce Naszej Matki.
  2. Zapraszam na wspólna modlitwę różańcową 20 minut przed każdą Mszą św.
  3. Zapraszam do zamawiania intencji Mszy świętej. Jest wiele wolnych intencji.
  4. Dziękuję za okazane serce i waszą hojność dla siostry Racheli i jej podopiecznych w Tanzanii. W sumie zebrano £742, w tym Ipswich £495, Colchester £137 i Braintree £111.
  5. W następną niedzielę 2 taca będzie przeznaczona na utrzymanie struktur Głównego Biura Polskiej Misji Katolickiej Anglii i Walii.
  6. Przy wyjściu z kościoła są do wzięcia koperty, w których się znajduje kartka, na której wpisujemy zmarłych, za których będziemy się modlić w czasie wypominek.

Terminarz:

1 listopad godz. 12.00, Ipswich – Msza święta w intencji zmarłych polecanych w wypominkach

7 listopad godz. 14.00, Ipswich – PROCESJA NA CMENTARZU – Stary cmentarz, spotykamy się przy grobie Ks. Stanisława Stasza

8 listopad godz. 17.30, Braintree – PROCESJA NA CMENTARZU – 154 Church Ln, Braintree CM7 5SA

14 listopad godz. 15.30, Bury St Edmunds – MODLITWA RÓŻAŃCOWA W KOŚCIELE

15 listopad godz. 15.00, Colchester – PROCESJA NA CMENTARZU – Mersea Road, CO2 8RU