Ogłoszenia 16.09.2018 r.

  1. W tym tygodniu wspominamy:

– w czwartek świętych męczenników Andrzeja Kim Taegon, prezbitera, Pawła Chong Hasang i Towarzyszy

– w piątek Święto świętego Mateusza, apostoła i ewangelisty

  1. W sobotę 22 września w Colchester odbędzie się Polonijne spotkanie rodzinne na zakończenie lata na East Mersea CO5 8UJ od godz. 10.00 w zależności od pogody. Zabieramy ze sobą prowiant, oraz chęć do wspólnej zabawy. Możliwy jest turniej siatkówki. Wstęp wolny. Koszt to oplata za parking według cennika na miejscu. Więcej informacji na Facebooku POLSKA PARAFIA COLCHESTER
  2. W przyszłą niedzielę, jak co roku, odbędzie się Pielgrzymka Małżeństw i Rodzin na Jasną Górę, która połączona jest także z odnowieniem przyrzeczeń małżeńskich. Z tej okazji na każdej Mszy św. odbędzie się taki obrzęd.
  3. Zapisy na przygotowanie do I Komunii św. oraz bierzmowania trwa do końca września. Formularz znajduje się na stronie internetowej parafii. Następnie wypełniony przynosimy do zakrystii. O konkretnej dacie spotkania poinformuję w niedzielę 23 września.

5. W sobotę 29 września odbędzie się przy kościele w Ipswich odbędzie się  zabawa dożynkowa. Bilety w cenie 8 £ dla dorosłych i 2 £ dla dzieci do nabycia przy wyjściu z kościoła oraz u Adama Lewandowicza.